WŁAŚCICIEL SKLEPU

  Wyciskarkipoznan.pl to sklep stacjonarno-internetowy, prowadzony przez Delux Anna Michałowska ; ul. Lodowa 9, 60-227 Poznań tel. 61 307 11 44 , wpisaną do rejestru przedsiębiorców przez Urząd Miasta Poznania, Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa, ul. 28 Czerwca 1956 r , NIP: 7822490583, z którą Klienci mogą się kontaktować pod następującym adresem mailowym info@wyciskarkipoznan.pl.

Kontakt

wyciskarkipoznan.pl
ul. Lodowa 9
60-227 Poznań
+48 61 307 11 44
+48 796 643 169
 

WYSYŁKA ORAZ PŁATNOŚĆ

Towar mogą Państwo opłacić za pomocą przelewu tradycyjnego, w sklepie stacjonarnym na ul. Lodowej 9 w Poznaniu lub poprzez system ratalny BGŻ Paribas. Informacje o zakupach ratalnych znajdą Państwo pod linkiem http://www.bgzbnpparibas.pl/indywidualni/kredyty/jak-kupowac-na-raty/index.html
Sklep www.wyciskarkipoznan.pl realizuje wysyłki od poniedziałku do piątku, wyłączając dni świąteczne.
2. Sklep www.wyciskarkipoznan.pl korzysta z usług Poczty Polskiej, UPS, DPD. KOSZT WYSYŁKI - 0ZŁ
3. Sklep www.wyciskarkipoznan.pl akceptuje płatności realizowane jako przelew bankowy, płatności internetowe oraz płatności u kuriera w momencie dostawy
4. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę. Realizacja zamówienia trwa do 7 dni roboczych.
5. Sklep www.wyciskarkipoznan.pl realizuje wysyłki w terminie określonym dla poszczególnych produktów po potwierdzeniu zamówienia (w przypadku zamówień pobraniowych) lub po otrzymaniu wpłaty (w przypadku zamówień opłacanych z góry). W przypadku opłacenia lub potwierdzenia zamówienia pobraniowego w sobotę, niedzielę lub święto termin wysyłki zaczyna biec od najbliższego dnia roboczego.
6. O dłuższych terminach realizacji zamawiający zostaje poinformowany drogą mailową lub telefoniczną
7. W przypadku zamówienia, w którym znajduje się produkt chwilowo niedostępny, zamawiający jest informowany. W takim przypadku, zamawiający ma prawo zrezygnować z zamówienia, wybrać produkt zamienny lub pominąć niedostępny produkt.
8. W przypadku dokonania zapłaty za zamówienie, w którym znajduje się produkt chwilowo niedostępny, zamawiający otrzyma zwrot kwoty za dany produkt lub po zrezygnowaniu zamówienia zwrot całej kwoty na podane konto

ZWROTY I REKLAMACJE

Adres do wysyłki urządzeń: wyciskarkipoznan.pl ul. Lodowa 9 60-227 Poznań 1.Podstawą przyjęcia reklamacji jest Karta Gwarancyjna z datą zakupu, firmową pieczątką oraz numerem seryjnym urządzenia.
2.Koszt przesyłki reklamowanego towaru pokrywa kupujący.
3.Zgłoszenie reklamacyjne musi być złożone pisemnie na kartce, którą należy umieścić w odsyłanej paczce. Niezbędne jest umieszczenie danych takich jak:
  • Imię i nazwisko reklamującego lub nazwa jednostki wraz z danymi do kontaktu:
  • nr telefonu, koniecznie adres e-mail
  • Adres
  • Data nabycia towaru
  • Nazwa towaru
  • Dokładne wymienienie wad
  • Kiedy i w jakich okolicznościach wady zostały stwierdzone

4.Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana w ciągu 14 dni od daty dostarczenia uszkodzonego towaru pod podany adres zwrotny.
5. Jeżeli serwis nie będzie w stanie wywiązać się z terminu 14 dni z powodów od niego niezależnych, klient zostanie poinformowany o przedłużeniu terminu drogą mailową lub telefoniczną.
6.Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.
7.Reklamacji podlegają wyłącznie wady ukryte powstałe z winy producenta.
8. Reklamacji nie podlegają:
naturalne zużywanie się, towar posiadający uszkodzenia mechaniczne oraz powstałe w wyniku braku lub nieprawidłowej konserwacji, 9.W przypadku gdy towar jest niezgodny z umową kupujący może żądać:
w pierwszej kolejności - nieodpłatnej naprawy. jeśli naprawa jest niemożliwa lub wymaga nadmiernych kosztów albo jeżeli sprzedawca nie zdoła uczynić zadość takiemu żądaniu w odpowiednim czasie towar zostanie wymieniony na nowy lub zostanie zwrócona jego równowartość 9.Przesyłki z wymienionymi produktami odsyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką zwykłą, lub Kurierem na koszt wyciskarkipoznan.pl
10. Kupujący ma prawo do zwrotu nieuszkodzonego i oryginalnie zapakowanego towaru w ciągu 14 dni od jego otrzymania bez podania przyczyny. Koszt transportu zwracanego towaru ponosi kupujący.