Idea stworzenia tej rewolucyjnej, pionowej wyciskarki do soków powstała kilka lat temu. Kuvings cierpliwie udoskonalał i testował swój własny produkt przez ponad 18 miesięcy, aby stworzyć innowacyjny, doskonały produkt, dzięki któremu możliwe będzie uzys
Grudzień 2, 2015 BLOG Brak komentarzy
Chcesz każdego dnia cieszyć się świeżo wyciskanymi sokami z warzyw i owoców? Zastanawiasz się jaką wyciskarkę wybrać? Czy lepsza jest wyciskarka pionowa czy pozioma? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie – wyciskarka Kuvings NS Silent Juicer to sprawdzone urządzenie, które zadba o zdrowe odżywianie całej Twojej rodziny!

Najważniejsze zalety wyciskarki Kuvings

Zastanawiasz się, w czym Kuvings Silent Juicer jest lepszy od zwykłych sokowirówek? Oto jego najważniejsze zalety:
  • Mocny i trwały silnik indukcyjny o mocy 240W, który poradzi sobie nawet z najtwardszymi produktami, np. marchewką, burakami, migdałami i orzechami.
  • Wolne obroty – 50 obrotów na minutę – gwarantują, że witaminy i składniki odżywcze zwarte w warzywach i owocach nie zostaną uszkodzone podczas wyciskania.
  • 10 lat gwarancji - na silnik, ślimak, sito oraz inne elementy.
  • Idealne połączenie wysokiej jakości oraz przystępnej ceny.

Sklep Kuvings Poznań

Chcesz kupić nowoczesną i wielokrotnie nagradzaną wyciskarkę Kuvings NS Silent Juicer? Polecamy nasz sklep z wyciskarkami w Poznaniu ul. Lodowa 9. Zapraszamy także do kontaktu za pośrednictwem telefonu   61 307 11 44, 796 643 169 lub maila info@wyciskarkipoznan.pl
Napisał admin